Jei perkate internetu

 • d77ef8da8fded0fed9676db1104b6abe-1

  ATSISKAITYMAS

  Atsiskaityti galima dvejais būdais - atsiimant užsakytas prekes parduotuvėje FASHION SQUARE, esančioje Vilniuje PS NORDIKA, Vikingų g. 3.

  Taip pat apmokėti galite už pasirinktas prekes www.FashionSquare.lt elektroninėje parduotuvėje. Tai tikrai yra saugu bei labai paprasta - naudojant elektroninę bankininkystę.

  PRISTATYMAS LIETUVOJE

  - Užsakytos siuntos (drabužiai, aksesuarai, namų dekoro detalės) yra pristatomos per 1-5 darbo dienas (Lietuvos paštu registruotu ir pirmenybiniu siuntimu, arba LP Express paštomatu).
  Kilus klausimams drąsiai rašykite paštu info@fashionsquare.lt arba galite skambinti telefonu +37065511158.
  - Prieš užsakymą, arba jį atlikus, kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje adresu Vikingų g. 3, Vilnius. Pasimatavę, išbandę prekes galėsite įsigyti vietoje. 

  PRISTATYMAS UŽSIENYJE

  Fashion Square įsigytas prekes galime pristatyti į bet kurią pasaulio šalį! Dėl detalesnės informacijos kreipkitės el.paštu: info@fashionsquare.lt

  GRĄŽINIMAS

  Labai norime ir linkime, jog prekės jums tiktų bei patiktų, tačiau jei jums perkant internetu netinka dydis, ar prekė neatitinka jūsų norimų lūkesčių - kviečiame susiekti su mumis paštu info@fashionsquare.lt iš karto gavę savo užsakymą. Būtinai išspręsime visas problemas, jei reikės pakeisime į kitą norimą dydį, arba į kitą modelį. Taip pat, visada už grąžintas prekes grąžinsime jūsų sumokėtus pinigus.

  1. Prekių grąžinimas ir keitimas.
  1.1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo".
  1.2. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta. Registruotos siuntos numeris privalo būti pateiktas Pardavėjui ne vėliau kaip per 24 val. po išsiuntimo.
  1.3 Grąžinamų kokybiškų arba keičiamų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.
  1.4. Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 7 (septynias) dienas nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu, pridedant prekės ir/arba siuntinio nuotraukas ar video, aprašančias iškilusią problemą.
  1.5. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo dokumentą (užsakymo, pavedimo kopiją).
  1.6 Grąžinant kokybišką prekę, Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.
  1.7. Grąžinant gautą ne tą prekę, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti tokią prekę reikalinga preke. Neturint reikalingos prekės, Pirkėjui grąžinami visi pinigai (už prekę, ir patirtas faktines siuntimo išlaidas).
  1.8. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti nekokybišką prekę analogiška preke arba grąžinti Pirkėjui pinigus.
  1.9. Norėdamas grąžinti nekokybišką prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu, pridedant nekokybiškos prekės ir/arba siuntinio nuotraukas ar video, aprašančias iškilusią problemą.
  1.10. Grąžinama nekokybiška prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo dokumentą.
  1.11. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šių Taisyklių 1.4-1.5,1.9-1.10 punktuose nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
  1.12. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta).
  1.13. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

  2. Baigiamosios nuostatos.
  2.1. Šios prekių grąžinimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.
  2.2. Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka. 

  Dėl grąžinimo adreso kreiptis info@fashionsquare.lt arba telefonu: +37065511158.

  AČIŪ, kad renkatės mus!

  FASHION SQUARE komanda.