ErniDesign kaklo papuošalas | ROŽINIS KVARCAS ir AGATAS

 • Kraunamos nuotraukos
  Gamintojas
  ERNI DESIGN
  Prekės ženklas
  ERNI DESIGN
 • Ilgas pakabukas su kristalizuotu agato akmeniu, rožiniu kvarcu, stiklo karoliukais ir kristalais. Išskirtinis ir unikalus papuošalas.

  Pakabuko ilgis ~ 51cm

  Apie akmenį:
  Agatas yra stiprus apsaugos akmuo, naudojamas kaip talismanas ar amuletas. Apsaugo nuo neigiamų energijų ir pavojų. Šie mineralai didina įžvalgą, atmintį, koncentraciją bei padeda ugdyti analitinius gebėjimus. Padeda atrasti pamirštus ar pasislėpusius talentus, skatina nebijoti siekti tikslo, laikomas ilgo, laimingo ir turtingo gyvenimo simboliu.

  Rožinis kvarcas buvo garbinamas kaip meilės akmuo. Gydo širdies žaizdas, suteikia švelnumo, minkštumo, atvirumo, padeda atsipalaiduoti, atsikratyti baimių, nuotaikos kaitos, pykčio, įtampos. Jį nešiodamas žmogus išmoksta mylėti save, kad galėtų mylėti ir kitus, pasitikėti savimi, bet nebūti pasipūtusiu ir išdidžiu. Jis ypač naudingas tam, kas jaučiasi nevertas kito meilės arba tam, kuris bijo meilės, nes įsitikinęs, jog ji susijusi tik su skausmingais išgyvenimais ir stresu. Rožinis kvarcas skatina poreikį meilei ir ištikimybei, stiprina grožio pojūtį ir kūrybingumą, padeda pašlijusius partnerystės ryšius pervesti į kitą lygmenį. Jis apsaugo nuo netikros meilės ir draugų. Išblaško Tėvynės ilgesį.