CELSIUS 273 kaklo papuošalas

  • Kraunamos nuotraukos
  • Celsius 273 – tai temperatūra, įprasminanti atšiauriausią klimatą visatoje. -273 C. Riba, kurią pasiekus, išnyksta bet kokia gyvybės forma. Tyla ir amžinybė. Be vandens, be menkiausios egzistencijos užuomazgos. Sterili būsena, neturinti laiko, minčių, tačiau kruopščiai sauganti savyje slapčiausias visatos paslaptis ir įkvepianti kurti miestų utopijas.

    Materija: Cementas ir dar keletas slaptų ingridientų, kurie šį architektūrinį meną paverčia itin lengvu, nedūžtančiu bei patraukliu juvelyrikai.

    Istorija: Celsius 273 cemento juvelyrika - tai minčių ir vizualinės raiškos sintezė, miestų architektūra, telpanti delne. Kiekvienas papuošalas savyje slepia istoriją. Tokią, kurią pažįstame, kuria gyvename, kuria kvėpuojame. Istoriją, kuri priklauso miestui. Detalės įprasmina prisiminimus, išgyventus čia, pasaulyje, kurio horizontuose slepiasi dar nepažinti troškimai, nesutikti žmonės ir daiktai. Tarp betoninių gatvių ir žmonėse besiveržiančių ugnikalnių, mes sukūrėme miestų eskizus, telpančius tarp pirštų, šildančius ir primenančius, kad gyvybė paslėpta betoninių miestų sienose, saugančiose įkvėpimus, nugulančius ant mūsų kūnų. Tai - inspiracija kurti gyvenimus ir akimirkas, kad mumyse amžiams liktų dalelė architektūrinės miestų istorijos.

    MES NORIME IR LINKIME JUMS JAUSTIS NEPAKARTOJAMAI!